Sağlık sektöründe tecrübe edinmiş bir ekip olarak her gün değişen trendleri sizin için takip edip, sizi dijital dünyada temsil ediyoruz. Hedef kitlenizi analiz ederek takipçilerinizle ve potansiyel müşterilerinizle organik bir bağ kurmanızı sağlıyoruz.

İletişim

Koşuyolu Mah. Cenap Şahabettin Sk. No:78
Kadıköy - İstanbul

info@sosyalklinik.com

+90 530 762 66 00

image_layers-2-1
image_layers-2-2
image_layers-2-3
image_layers-2-4
image_layers-2-5
image_layers-2-6
image_layers-2-9
Sosyal Klinik

Video Prodüksiyon
& Animasyon

Video sadece öğretmek, bilgilendirmek ve ilham vermek için harika bir araç değil, aynı zamanda kitlenizi veya müşteri tabanınızı büyütmenize de yardımcı olur. Web sitenize video eklemek, kullanıcıların birkaç dakika içinde kim olduğunuzu görmelerine, ne satın aldıklarını öğrenmelerine ve ürünlerinizi ve hizmetlerinizi hayatlarında nasıl kullanabileceklerini öngörmelerine yardımcı olur. Basitçe söylemek gerekirse, videolar izleyenleri izlemeye mecbur ederek etkileşime girer.

Sosyal Klinik’de hikaye anlatımı bizim uzmanlık alanımız – sanatımız ve tutkumuzdur. İhtiyaçlarınızı, markanızı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi, hedeflerinizi ve vizyonunuzu dikkatle değerlendiriyoruz. Daha sonra yetenekli hikaye anlatıcılarımız, sunduklarınızı gerçekten gösterecek web video varlıkları oluşturmak için sizinle birlikte çalışıyor.

Ticari ve kâr amacı gütmeyen müşterilerimiz, kitleleri çekmek için genel bir pazarlama planının parçası olarak uygun video ve kaliteli ses ile profesyonel video üretimine değer verir.

Konseptten tamamlanmaya kadar, personelimiz yüksek kaliteli bir video varlığı oluşturmak için film şeridi, yazma ve pazarlama konularında yardımcı olur. Hikayenizi görsel olarak çekici bir şekilde anlatacağız ve bunu zamanında ve size uygun bir bütçeyle yapacağız.

Sosyal Klinik ile birlikteyken her zaman kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Sosyal Klinik, sizin kişisel gereksinimlerinize ve bütçenize göre paketler sunar.

Yüksek kaliteli prodüksiyon için bizimle iletişime geçin.