Sağlık sektöründe tecrübe edinmiş bir ekip olarak her gün değişen trendleri sizin için takip edip, sizi dijital dünyada temsil ediyoruz. Hedef kitlenizi analiz ederek takipçilerinizle ve potansiyel müşterilerinizle organik bir bağ kurmanızı sağlıyoruz.

İletişim

Koşuyolu Mah. Cenap Şahabettin Sk. No:78
Kadıköy - İstanbul

info@sosyalklinik.com

+90 530 762 66 00

service-01_img-2_01
service-01_img-2_02
service-01_img-2_03
service-01_img-2_04
service-01_img-2_05
service-01_img-2_06
service-01_img-2_07
service-01_img-2_08
service-01_img-2_09
service-01_img-2_10
service-01_img-2_11
Sosyal Klinik

SEO ve İçerik Yazarlığı

Akıllı telefon sahiplerinin% 87’si en az günde bir kez bir arama motoru kullanıyor.

Sosyal Klinik, web sitenizin Google, Yahoo ve Yandex’de arama sonuçlarının en üste çıkmasını sağlar. Bu, web sitenizin daha kaliteli trafik almasını, internetten daha fazla çağrı almasını sağlar!

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) nedir?
Yerel SEO, yerel işletmelerin hizmetlerini yerel müşterilere tanıtmasına olanak tanıyan oldukça etkili bir çevrimiçi pazarlama biçimidir. SEO, Google ve diğer dizinler gibi arama motorlarını kullanır.

Arama motoru optimizasyonu yalnızca web sitenizi tanıtmaz, işletme adınızı, hizmetlerinizi, adresinizi ve telefon numaranızı tanıtır.

Dijital pazarlama, diğer reklam türlerine göre en yüksek çevirim oranlarına sahiptir. Bu, her 2 müşteriden 1 müşteriyi gerçek müşterilere dönüştüreceğiniz anlamına gelir. İşiniz o kadar çok yeni müşteri kazanabilir mi?

Sosyal Klinik, çalışmanızı müşterilere tanıtmak için birlikte çalışır. Hedef kitlenizin tam olarak ne aradığını inceleriz. Bu, uygulamanızın size gerçekten ihtiyaç duyduklarında müşterileriyle daha iyi bağlantı kurmalarını sağlar.

Sosyal Klinik, uygulamanızın arama motorlarının başında listelenmesine yardımcı olabilir! Yaptığımız her web sitesi yerel SEO ve entegre yerel arama stratejilerine sahiptir. SEO departmanımız her zaman en son teknikler konusunda günceldir. En iyi yerel arama motoru optimizasyon stratejilerini doğrudan web sitenize uygulayacağız.

Sosyal Klinik ile birlikteyken her zaman kendinizi iyi hissedeceksiniz.
Sosyal Klinik, sizin kişisel gereksinimlerinize ve bütçenize göre paketler sunar.
İçerik oluşturma veya başlamak için daha fazla bilgi için bugün bizimle iletişime geçin.