Sağlık sektöründe tecrübe edinmiş bir ekip olarak her gün değişen trendleri sizin için takip edip, sizi dijital dünyada temsil ediyoruz. Hedef kitlenizi analiz ederek takipçilerinizle ve potansiyel müşterilerinizle organik bir bağ kurmanızı sağlıyoruz.

İletişim

Koşuyolu Mah. Cenap Şahabettin Sk. No:78
Kadıköy - İstanbul

info@sosyalklinik.com

+90 530 762 66 00

image_layers-1-1
image_layers-1-2
image_layers-1-3
image_layers-1-4
image_layers-1-6
image_layers-1-5
image_layers-1-7
image_layers-1-8
Sosyal Klinik

İtibar Yönetimi

Doğrudan hedef kitlenizle güven oluşturmanıza yardımcı olan itibar yönetimi hizmetleri ile ilgili uygulamalar sağlamada uzmanız.

Potansiyel müşterilerin Sizin işiniz ve sunduklarınızı çevrimiçi olarak görme şekli, başarınızda büyük bir fark yaratabilir. İnsanlar çevrimiçi itibarınızı kolayca görebilir ve hakkınızda yayınlanan olumlu veya olumsuz ifadeleri görebilir. Bizim görevimiz, uygulamanızın çevrimiçi itibarını görünür hale getirmek ve böylece itibarınızı mümkün olan en iyi şekilde göstermektir.

Sosyal itibarınıza nasıl yardımcı olabiliriz?

Dijital dünyada sizi doğru tanıtmak adına pek çok farklı Sosyal mecrada çevrimiçi varlığınızı oluştururuz.

Web siteniz hakkında gelen yorum veya yorumları izliyoruz. Olumsuz olanlar varsa, hızlı ve profesyonel bir şekilde yanıt veririz. Bunların markanızı olumsuz yönde etkilememeleri için Google’da sıralanmadıklarından emin olmak için adımlar atıyoruz.

Çoğu zaman, olumlu eleştiriler filtrelenir ve çevrimiçi olarak çeşitli inceleme sitelerinde görünmez.
Olumlu yorumlarınızın her zaman gösterilmesini sağlamak için kanıtlanmış bir stratejimiz var. Çabalarımız sayesinde, 5 yıldızlı yorumlarınızı vurgulayabileceğiz.

Daha fazla inceleme almanıza yardımcı olacağız…
Sosyal Klinik, web sitenizin bakım kalitenisini tartışan daha orijinal ve içten incelemeler alabilmesi için bir strateji geliştirir.

Sosyal Klinik ile birlikteyken her zaman kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Sosyal Klinik, sizin veya şirketinizin bireysel ihtiyaçlarına ve bütçesine göre paketler sunar.

İtibar yönetimi hakkında daha fazla bilgi almak veya başlamak için bugün bize ulaşın