Sağlık sektöründe tecrübe edinmiş bir ekip olarak her gün değişen trendleri sizin için takip edip, sizi dijital dünyada temsil ediyoruz. Hedef kitlenizi analiz ederek takipçilerinizle ve potansiyel müşterilerinizle organik bir bağ kurmanızı sağlıyoruz.

İletişim

Koşuyolu Mah. Cenap Şahabettin Sk. No:78
Kadıköy - İstanbul

info@sosyalklinik.com

+90 551 403 71 54

service-03_img-3_01
service-03_img-3_02
service-03_img-3_03
service-03_img-3_04
service-03_img-3_05
service-03_img-3_06
service-03_img-3_07
service-03_img-3_08
service-03_img-3_09
Sosyal Klinik

Dijital PR & Pazarlama

Takipçilerinizi bilgilendiren alakalı içeriğe sahip olmak, güçlü bir çevrimiçi varlık için çok önemlidir.

İçerik pazarlaması, geleneksel pazarlamaya göre% 62 daha düşük maliyetlidir ve yaklaşık üç kat daha fazla müşteri çekmeye yardımcı olur.

İşte Websiteniz ve Sosyal Medya Hesaplarınız için profesyonel içerik oluşturmanız için birkaç neden:

Size İtibar ve otorite kazandırır
Neden birileri sizi veya markanızı rakipleriniz arasından seçsin? Neden farklısınız? Sadece bilginize sahip olduğunuzu göstermekle kalmayıp, çalışmalarınızın bir başkasına göre seçilmesi ile birlikte gelen GÜVENİLİR gösterir.

Markanızı oluşturur
Her gün kullanabilecekleri faydalı içerikle meşgul olan insanlar sadece sadık bir takip oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda markanızı verdiğiniz hizmetten daha fazla bir şey haline getirir. Öne çıkan bir markaya sahip olmak, potansiyel müşterilere güven de kazandırır. İçerik oluşturma pek çok şey olabilir – bir blog yazısı, bir video, tweetler, Facebook etkileşimi, Facebook grupları ve güncellemeleri, Instagram’daki canlı yayınlar daha fazlası.

Güven duymalarını sağlar
İçerik oluşturma, izleyicilerinizle ilişki kurar, insanların sizinle ve markanızla ilişki kurmasını sağlar ve sunduklarınız konusunda güven duymalarına yardımcı olur. Ayrıca sizi seçmeye daha uygun hale getirir. Bu aynı zamanda onların sizi ziyaret etmesini ve uygulamalarınızı giderek daha fazla yönlendirmelerini sağlar.

Dönüşüm oranları, içerik pazarlaması uygulayanlar için uygulamayanlara göre yaklaşık 6 kat daha yüksektir (% 2,9’a karşı% 0,5).

Sosyal Klinik ile birlikteyken her zaman kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Sosyal Klinik, sizin kişisel gereksinimlerinize ve bütçenize göre paketler sunar.

İçerik oluşturma veya başlamak için daha fazla bilgi için bugün bizimle iletişime geçin.