İşlerimizi Görün

Sosyal Medya Yönetimi

Haz 10, 2021 / by admin / In / Sosyal Medya Yönetimi için yorumlar kapalı

Sosyal medya pazarlamanın geleceğidir.

Sosyal Klinik, Sizin ve Şirketinizin marka bilinirliğinizi artırmasına yardımcı olur.

Bir sosyal medya markasıyla iyi bir deneyime sahip olan tüketicilerin %71’i başkalarına tavsiye bulunmaktadır.

Sosyal klinik ile çalışırken, markanıza ilgi duyacak tecrübeli bir ekip yanınızda olacak ve size yardımcı olacak. Yetenekli grafik tasarım ekibimizin yarattığı özelleştirilmiş görüntülerden, en son bloglarınızı yayınlamaya kadar her şeyi halledeceğiz!

Sosyal medyanın en kritik kısımlarından biri, stratejik olarak nasıl yayınlanacağını anlamaktır. Bu, hangi posta türlerini, hangi tarihleri, yayınlanma zamanlarını ve daha fazlasını içerir. Bu faktörler, işletmenizin mümkün olan en iyi sonuçları almasını ve bağlılığı sağlar. Olağanüstü hizmet, kalite sunarız ve müşterilerimize daima aradıkları sonuçları veririz.

Dünyada 1,65 milyar aktif sosyal medya hesabı ve günlük 1 milyon yeni aktif hesap bulunmaktadır. Tüm bu potansiyel müşterilere doğru bir şekilde pazarlama yapıyor musunuz?

Facebook
Facebook, müşterilerle ve potansiyel müşterilerle doğrudan etkileşimde bulunmanıza izin verir. Facebook, hizmetlerinizle ilgili sözleri hızla ve kolayca yaymanıza olanak tanır. Facebook reklamları aynı zamanda genel bir sosyal medya stratejisinin büyük bir parçasıdır.

Twitter
Twitter, müşterilerinizle gerçek zamanlı olarak doğrudan iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca müşterilere sorular sormalarını ve uygulamanızla ilgili tüm haberleri görmelerini sağlar.

Instagram
Instagram bugün en hızlı büyüyen sosyal medya platformudur. Mevcut ve potansiyel müşterilerle etkileşime geçmek için görüntüleri başlıklar ve etiketlerle birlikte paylaşmanıza olanak tanır. Bu etiketler, erişiminizi optimize etmek için dikkatlice araştırılır.

Müşterilerin % 50’si, Satınalma ve seçimlerinde Sosyal Medyadan etkilenmektedir.

Tüm ekibimiz, Paylaşılan Postlarınızın her birinin arkasındaki stratejiyi anlıyor. Uygulamanızın sosyal medya pazarlaması yanlış yapılırsa, yarardan çok zarar verebilir.

Sosyal Klinik ile birlikteyken her zaman kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Sosyal Klinik, sizin kişisel gereksinimlerinize ve bütçenize göre paketler sunar.

Daha fazla bilgi için bugün bizimle iletişime geçin.

Blogu Görüntüle

İletişim

Thanks for contacting us, we'll be in touch soon!

Thanks for contacting us, we'll be in touch soon!

Adres

67. Sokak. No :4 34520 Beylikdüzü / İstanbul t: 0530 762 66 00

Telefon:

0530 762 66 00

Email:

info@sosyalklinik.com

Bizi Takip Edin: