İşlerimizi Görün

Arama Motoru Optimizasyonu (Seo)

Haz 10, 2021 / by admin / In / Arama Motoru Optimizasyonu (Seo) için yorumlar kapalı

Akıllı telefon sahiplerinin% 87’si en az günde bir kez bir arama motoru kullanıyor.

Sosyal Klinik, web sitenizin Google, Yahoo ve Yandex’de arama sonuçlarının en üste çıkmasını sağlar. Bu, web sitenizin daha kaliteli trafik almasını, internetten daha fazla çağrı almasını sağlar!

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) nedir?
Yerel SEO, yerel işletmelerin hizmetlerini yerel müşterilere tanıtmasına olanak tanıyan oldukça etkili bir çevrimiçi pazarlama biçimidir. SEO, Google ve diğer dizinler gibi arama motorlarını kullanır.

Arama motoru optimizasyonu yalnızca web sitenizi tanıtmaz, işletme adınızı, hizmetlerinizi, adresinizi ve telefon numaranızı tanıtır.

Dijital pazarlama, diğer reklam türlerine göre en yüksek çevirim oranlarına sahiptir. Bu, her 2 müşteriden 1 müşteriyi gerçek müşterilere dönüştüreceğiniz anlamına gelir. İşiniz o kadar çok yeni müşteri kazanabilir mi?

Sosyal Klinik, çalışmanızı müşterilere tanıtmak için birlikte çalışır. Hedef kitlenizin tam olarak ne aradığını inceleriz. Bu, uygulamanızın size gerçekten ihtiyaç duyduklarında müşterileriyle daha iyi bağlantı kurmalarını sağlar.

Sosyal Klinik, uygulamanızın arama motorlarının başında listelenmesine yardımcı olabilir! Yaptığımız her web sitesi yerel SEO ve entegre yerel arama stratejilerine sahiptir. SEO departmanımız her zaman en son teknikler konusunda günceldir. En iyi yerel arama motoru optimizasyon stratejilerini doğrudan web sitenize uygulayacağız.

Sosyal Klinik ile birlikteyken her zaman kendinizi iyi hissedeceksiniz.
Sosyal Klinik, sizin kişisel gereksinimlerinize ve bütçenize göre paketler sunar.
İçerik oluşturma veya başlamak için daha fazla bilgi için bugün bizimle iletişime geçin.

Blogu Görüntüle

İletişim

Thanks for contacting us, we'll be in touch soon!

Thanks for contacting us, we'll be in touch soon!

Adres

67. Sokak. No :4 34520 Beylikdüzü / İstanbul t: 0530 762 66 00

Telefon:

0530 762 66 00

Email:

info@sosyalklinik.com

Bizi Takip Edin: